enfrdeitptrues

Facebook : Forum Młodych wsparcie w kryzysie dla ciała i duszy

Grupa wsparcia młodzieży przechodzącej przez różnego rodzaju kryzysy psychiczne czy życiowe.

Czy wiesz? Statystyki wykazują, że polska młodzież znajduje się na drugim miejscu pod względem samobójstw w Europie. Rocznie ginie w ten sposób w naszym kraju około 300 nastolatków, czy możemy coś zrobić w tej sprawie? Tylko w ciągu jednego miesiąca podejmujemy kilkadziesiąt interwencji. To daje średnio jedną interwencję podjętą w przypadku co drugiej lub co trzeciej osoby. Udało się zapobiec kilku próbom samobójczym, kilku samookaleczeniom, zorganizować pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla potrzebujących, udzielić informacji na temat rodzajów i form pomocy lekarskiej, wesprzeć w kryzysie i uzyskać stabilizację sytuacji.

JAK UZYSKAĆ POMOC?

pierwszy krok:

1. dołącz do samopomocowej grupy wsparcia na Facebook'u : "Forum Młodych - wsparcie w kryzysie"

drugi krok:

2. jeśli potrzebujesz rozmowy z terapeutą - napisz do nas


trzeci krok:

3. jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem - napisz do nas


NIE JESTEŚ SAM

...............

Facebook : Forum Młodych wsparcie w Bogu

dla ducha

Zgodnie z holistyczną koncepcję zdrowia człowieka forum to jest poświęcone życiu duchowemu młodych ludzi.


Grupa stworzona jest przez młodych wierzących dla młodych wierzących i poszukujących. Skupia tę grupę młodzieży, która szuka Boga i Jego prowadzenia w swoich problemach, rozterkach i codziennym życiu. Na niej młodzi mogą dzielić się swoimi świadectwami życia z Bogiem. Forum jest ponad denominacyjne, dlatego zapraszamy młodzież różnych kościołów do współpracy i stanięcia z nami w jedności w jednej z najważniejszych obecnie spraw związanych z młodym pokoleniem w Polsce

- duchowemu wsparciu w grupie młodzieży zagrożonej samobójstwem.

Każdy młodzieżowy kościół angażuje się lokalnie i to jest pięknie. Przyszedł jednak czas, aby zjednoczyć siły RAZEM z uwagi na powagę sytuacji. Zapraszamy - zróbmy także coś wspólnie, pomiędzy kościołami, ponad denominacyjnie, o zasięgu ogólnopolskim, jest to możliwe dzięki wspólnym działaniom w przestrzeni wirtualnej.

To proste! I nie zajmuje dużo czasu! A możemy zrobić coś MEGA ważnego RAZEM !!!

unnamed.jpg


Tak więc młodzież, która doświadcza kryzysu psychicznego z jednej strony może liczyć na konsultacje terapeutyczne i psychologiczne (Forum Młodych - wsparcie w kryzysie), z drugiej - może wzrastać duchowo dzięki wsparciu swoich rówieśników z różnych kościołów młodzieżowych w przestrzeni grupy Forum Młodych - wsparcie w Bogu.