enfrdeitptrues

Grupy wsparcia

Prowadzący:

Agata_Wiktoria_Smierzynska_3.jpeg
Agata Wiktoria Śmierzyńska

Chrześcijańska Grupa Wsparcia Dla Kobiet

Kryzysy to bolesna część życia, ale również zapowiedź nadchodzących zmian, z którymi wiążemy nadzieje. I tego oczekujemy - zmiany na lepsze. Niektóre kryzysy spadają nieoczekiwanie, np. utrata pracy, poważne problemy w związku, doświadczenie przemocy czy ciężka choroba. Czasami znane nam sposoby radzenia sobie z trudną sytuacją okazują się niewystarczające. Często też w takich sytuacjach czujemy się osamotnione czy niezrozumiane, boimy się odrzucenia i osądu. W takich momentach łatwo stracić pewność siebie i poddać się przytłaczającemu ciężarowi, zamieszaniu, lub lękom. Warto wtedy poszukać wsparcia i siły, którą dają spotkania grupowe. RAZEM jest łatwiej.

Dla kogo? Jeżeli przechodzisz kryzys, czujesz, że coś cię przygniata, bądź przerasta – ta grupa jest dla Ciebie. Będziesz mogła porozmawiać z kobietami w podobnej sytuacji, podzielić się własnymi doświadczeniami, otrzymywać i dawać zrozumienie i wsparcie emocjonalnie.

DWIE FORMY GRUPY DO WYBORU:

1.GRUPA WSPARCIA 10 MIESIĘCY

Szczegóły:

Spotkania odbywają się on - line na platformie zoom. Grupa ma charakter zamknięty, co oznacza, że po utworzeniu grupy ( do 12 osób) jej skład pozostaje niezmieniony do końca spotkań. Spotkania trwają 10 miesięcy od października do lipca. Będziemy spotykać się raz w tygodniu przez 60 minut. Czas trwania: w każdy czwartek od 18:00 do 19:00"

Cena:

25 zł jedno spotkanie ( zazwyczaj 4 spotkania w miesiącu ) płatne za miesiąc z góry niezależnie od frekwencji do końca trwania kontraktu ( 10 miesięcy). 2.GRUPA WSPARCIA 4 TYGODNI Szczegóły: Spotkania odbywają się on - line na platformie zoom. Grupa ma charakter zamknięty, co oznacza, że po utworzeniu grupy jej skład pozostaje niezmieniony do zakończenia spotkań. Spotkania trwają 4 tygodnie we wtorki i czwartki przez 60 minut od 19:00 do 20:00.

2.GRUPA WSPARCIA 4 TYGODNI

Szczegóły:

Spotkania odbywają się on - line na platformie zoom. Grupa ma charakter zamknięty, co oznacza, że po utworzeniu grupy jej skład pozostaje niezmieniony do zakończenia spotkań. Spotkania trwają 4 tygodnie we wtorki i czwartki przez 60 minut od 19:00 do 20:00.

Cena:

Cena: 500 zł płatne z góry przed pierwszym spotkaniem. Cena zawiera również „roczny plan współpracy” opracowany przez uczestnika kursu podczas miesiąca spotkań i obejmuje również bezpłatne konsultacje ( jedna na kwartał ). W trakcie spotkań jest formowany również zespół wzajemnego wsparcia duchowego, który po zakończeniu kursu funkcjonuje nadal dla osób zainteresowanych i członkostwo w nim nie jest odpłatne.

Grupy wsparcia dla kobiet i mężczyzn

Prowadzący:

men.jpg
Piotr Ferfecki
women.jpg
Monika Szary

Dla kogo?

Dla osób o różnym światopoglądzie życiowym zmagających się z brakiem poczucia własnej wartości lub kryzysem życiowym.

OFERTA

Grupa wsparcia dla osób w depresji

Cena:

50 zł / 1,5 h / 1x w tyg. termin do ustalenia wspólnie z grupą


Grupa samopomocowe dla przedsiębiorców na zakręcie (w kryzysie psychicznym)

Cena:

50 zł / 1,5 h / 1x w tyg. termin do ustalenia wspólnie z grupą